Nasze atuty

Jakie są nasze atuty ? Co nas wyróżnia ?

1. Rzetelność oraz punktualność – zarówno firma jak i pracownicy a w szczególności kierowcy podchodzą do swojej pracy z należytym profesjonalizmem. Cechuje nas punktualność dzięki czemu gwarantujemy maksymalne zadowolenie z usługi.

2. Uczciwość – nasi kierowcy są uczciwi, rozliczani sprawiedliwie oraz bardzo atrakcyjnie. Zostawiając kierowcę w swoim samochodzie masz pewność że nic z niego ” nie zniknie „. Rozliczenie jest również zawsze sprawiedliwe zgodne z wyliczeniem oraz cennikiem , nie ma możliwości abyś zapłacił więcej nic powinieneś.

3. Anonimowość – korzystając z naszej usługi masz pewność że nikt obcy nie dowie się o tym fakcie , kierowcy nie dopytują co ? gdzie ? i dlaczego ?

4. Profesjonalizm – kierowcy są wysyłani pod konkretny samochód, nie ma możliwości aby kierowca błędnie prowadził samochód, wszyscy kierowcy  prowadzili większość aut dostępnych na rynku.

5. Bezpieczeństwo – jazda z naszym kierowcą jest dynamiczna i zarazem bezpieczna. Kierowcy doskonale znają przepisy ruchu drogowego i wiedzą jak zachować się w każdej sytuacji nawet w przypadku ekstremalnych warunków pogodowych. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej sytuacji w której w jakiś sposób ucierpiało mienie lub kogokolwiek zdrowie.

6. Znajomość topografii miasta – każdy z naszych kierowców doskonale zna miasto dzięki czemu nie zapyta Cię o drogę i w najszybszy możliwy sposób zawiezie Cię do celu. Nie ma takiej możliwości aby kierowca zabłądził lub nadrobił drogi przez co rachunek za usługę byłby wyższy.

7. Cena – nasza cena jest najniższą na rynku, jadąc z nami możesz być pewien że za tego typu usługę płacisz najmniej.