Odprowadzanie pojazdów

Odprowadzanie pojazdów nie jest nowa usługą na rynku , powstała początkowo dla klientów bardziej zamożnych a aktualnie jest dostępna dla każdego ze względu na atrakcyjną cenę.

Odprowadzanie pojazdu jest usługą alternatywną dla usługi popularnych ” taxówek „. Aktualnie nie musisz jechać na imprezę taxi z obcym, nieznanym kierowcą oraz samochodem. Korzystając z usługi taxi musisz ją zamówić jadąc oraz później wracając, koszt w każdym przypadku będzie wyższy niż usługa odprowadzenia auta przez naszego kierowcę.Nasza usługa polega na zamówieniu night-driver’ a czyli wyspecjalizowanego kierowcy który odwiezie Ciebie oraz Twoje auto którym wygodnie pojechałeś na imprezę. Zamawiając naszego kierowcę masz pewność, że zapłacisz najmniej ze względu na fakt najniższej ceny na rynku które proponuje nasza firma . Cena za jeden przejechany kilometr wynosi tylko 2,89 zł.

Kiedy może Ci się przydać nasza usługa  :

– przede wszystkim gdy spożywałeś jakikolwiek alkohol , nie prowadź nawet po niewielkiej dawce, nie warto ryzykować zdrowia swojego oraz czyjegoś oraz poważnych prawnych konsekwencji.
– gdy Twoje zdrowie nie pozwala na prowadzenie auta np. ze względu na przeziębienie czy zażywanie leków po których nie można prowadzić .
– gdy straciłeś uprawnienia do kierowania pojazdów.

Nasza firma gwarantuje najniższe ceny na rynku, oraz pełne zadowolenie z usługi które wynika przede wszystkich z aspektów które wyróżniają nas od konkurencji :
– doświadczenie kierowców ( kierowcy ze stażem minimum 10 letnim w oprowadzaniu aut ).
– punktualność ( nasz kierowca zawsze przyjedzie na czas ) .
– koszt – najniższa cena na rynku, zapraszamy do zapoznania się z zakładką cennik gdzie jasne pokazujemy nasza przewagę nad konkurencją.
– dyskrecja – gwarantujemy pełną anonimowość dzięki której nie zadajemy zbędnych pytań , gdzie, po co i dlaczego ?
– kultura osobista – kierowcy są zawsze mili , uprzejmi i ładnie ubrani.

Jak to działa ?
1. Dzwonisz lub piszesz korzystając z formularza obok lub aplikacji WhatsApp.
2. Podajesz nam adres początkowy, docelowy , godzinę o której ma się zjawić nasz kierowca, markę oraz model samochodu .
3. Dyspozytor określa koszt usługi oraz czas dojazdu szofera, zwykle jest to maksymalnie 30 minut.
4. Kierowca kontaktuje się gdy jest na miejscu z Tobą, przekazujesz mu kluczyki i wracasz bezpiecznie w asyście drugie auta bezpośrednio we wskazane docelowe miejsce.