23 marca 2016

Odprowadzanie samochodu

Zadzwoń !

dialer-icon 664 843 605  

Odprowadzanie samochodu to w Warszawie coraz popularniejsza usługa. Jeżeli z różnych przyczyn nie jesteś w stanie prowadzić, możemy to zrobić za Ciebie. Nasz kierowca przyjedzie i bezpiecznie odprowadzi Ciebie , Twoje auto oraz znajomych pod wskazany adres.

Dlaczego nasi kierowcy są najlepsi w Warszawie?
Do naszego zespołu przyjmujemy wyłącznie doświadczonych kierowców z minimalnym 10 letnim stażem za kierownicą. Masz pewność, że kierowca zna topografię Warszawy. Bezpiecznie i punktualnie dowiezie Ciebie na miejsce.

Kiedy należy zamówić odprowadzenie pojazdu?
Nasza oferta jest dostępna 24 godziny na dobę. Jeżeli zadzwonisz do nas na ostatnią chwilę dobierzemy kierowcę, który akurat znajduje się w Twojej lokalizacji. Oczywiście możesz zamówić kierowcę na konkretną godzinę. Wystarczy zadzwonić  wcześniej, bądź z minimum 25 minutowym wyprzedzeniem wtedy będziesz mieć pewność, że kierowca dojedzie w umówione miejsce na czas.

Jaki jest koszt odprowadzenia pojazdu w Warszawie?
Nasza usługa jest najtańsza w Warszawie , za odprowadzanie samochodu do 5 km zapłacisz tylko 35 zł , za każdy następny km zapłacisz tylko  2.89 zł. Wszystko zależy od tego jak wcześnie zgłosisz zamówienie oraz od tego trasy jaką będzie musiał kierowca pokonać. Wystarczy, że zadzwonisz do nas a my dla Ciebie wycenimy koszt odprowadzenia pojazdu.

Uwaga : Jeżeli znajdziesz firmę tańszą od naszej zwrócimy Ci odpowiednio wyliczoną różnicę. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką cennik.

Jak to działa?

  • Dzwonisz do nas pod nr 664 843 605.
  • Podajesz adres z którego mamy odebrać Ciebie i Twój samochód , markę oraz model samochodu i docelowy adres odprowadzenia twojego auta.
  • Dyspozytor określa koszt usługi oraz czas dojazdu kierowcy (max 25 min).
  • Kierowca kontaktuje się z Tobą gdy jest na miejscu.
  • Przekazujesz kierowcy kluczyki, podajesz docelowy adres lub mówisz jak ma jechać i wracasz bezpiecznie, Ty i twoje auto .