Wynajem Kierowcy

Wynajem kierowcy !

Wynajem kierowcy to również usługa która jest coraz bardziej popularna już nie tylko w Warszawie ale i w całej Polsce.

Jeżeli są przyczyny dla których nie możesz wsiąść do auta i potrzebujesz tylko samego kierowcy, idealnie trafiłeś. Mamy w firmie doskonałych kierowców przez co gwarantujemy że Twoje auto będzie w najlepszych rękach . Nasza oferta jest czynna 24 h na dobę więc w każdej chwili możesz zadzwonić i skorzystać z naszych usług.

Oferujemy kierowców na wynajem np. na zastępstwo dla małych lub dużych przedsiębiorstw, rządowych placówek, szpitali lub do spraw prywatnych w których zapewniamy 100 % dyskrecji .

Kiedy warto skorzystać z wynajmu kierowcy ?

1. Gdy zalecenia lekarza nie pozwalają na kierowanie pojazdem a musisz przemieścić się swoim autem w inne miejsce.
2. Gdy pewne wydarzenie oraz towarzystwo nie pozwala Ci martwić się o podróż i chcesz spożytkować cały swój czas dla znajomych .
3. Gdy potrzebujesz swojego prywatnego kierowcy na wesele, imprezę lub wakacje.
4. Indywidualny kierowca pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas którego musiałbyś kierować auto, czas ten możesz wykorzystać na rozmowy biznesowe czy inne służbowe obowiązki, jest to doskonałe rozwiązanie dla biznesmenów.

Jak to działa ?
1. Dzwonisz lub piszesz korzystając z formularza obok lub aplikacji WhatsApp.
2. Podajesz nam potrzebne informacje, dzień, godzinę o której ma się zjawić nasz kierowca, markę oraz model samochodu, czas wynajmu szofera.
3. Dyspozytor określa koszt usługi oraz gotowość do jej wykonania.
4. Kierowca kontaktuje się gdy jest na miejscu z Tobą, przekazujesz mu kluczyki oraz informację o miejscu do którego ma jechać .

Cena za wynajem kierowcy wacha się od 20 zł za godzinę jego pracy i jest to najniższa cena na rynku .