23 marca 2016

Wynajem kierowcy

Zadzwoń!

dialer-icon 664 843 605

Wynajem kierowcy ?
Oczywiście! Jeżeli posiadasz własny samochód, a nie możesz z jakiejś przyczyny prowadzić i potrzebujesz wyłącznie samego kierowcy możesz go u nas zamówić. Zapewniamy profesjonalnych szoferów oraz gwarantujemy że  Twój samochód będzie w bezpiecznych rękach.

Nasi kierowcy są doświadczeni i odpowiedzialni. Znają miasto i potrafią unikać korków. Zawsze punktualnie oraz bezpiecznie dowiozą Ciebie i Twoją rodzinę w wyznaczone miejsce. Wystarczy zamówić kierowcę, a będzie on czekał o konkretnej godzinie w umówionym miejscu.

Dlaczego nasi kierowcy są najlepsi w Warszawie?
Do naszego zespołu przyjmujemy wyłącznie doświadczonych kierowców z minimalnym 10 letnim stażem za kierownicą. Masz pewność, że kierowca zna topografię Warszawy. Bezpiecznie i punktualnie dowiezie Ciebie na miejsce.

Kiedy należy zamówić kierowcę?
Nasza oferta jest dostępna 24 godziny na dobę. Jeżeli zadzwonisz do nas na ostatnią chwilę, dobierzemy kierowcę, który akurat znajduje się najbliżej Ciebie. Aby mieć stu procentową pewność najlepiej zamówić kierowcę dzień wcześniej, bądź z minimum dwu godzinnym wyprzedzeniem masz pewność, że kierowca dojedzie w umówione miejsce na czas.

Czy można wynająć kierowcy z samochodem?
U nas możesz nie tylko wynająć samego kierowcę, ale również kierowcę z samochodem . Zadzwoń , przyjedziemy po Ciebie w wyznaczone miejsce.

Jaki jest koszt wynajem kierowcy w Warszawie?
Wszystko zależy od tego jak wcześnie zgłosisz zamówienie oraz od tego trasy jaką będzie musiał kierowca pokonać. Wystarczy, że zadzwonisz do nas a my dla Ciebie wycenimy koszt wynajmu kierowcy, zapraszamy także do zapoznania się z zakładką cennik .

Jak to działa?

  • Dzwonisz do nas pod nr +48 664 843 605.
  • Podajesz adres z którego mamy odebrać Ciebie i Twój samochód , markę oraz model samochodu i docelowy adres odprowadzenia twojego auta.
  • Dyspozytor określa koszt usługi oraz czas dojazdu kierowcy (max 25 min)
  • Kierowca kontaktuje się z Tobą gdy jest na miejscu.
  • Przekazujesz kierowcy kluczyki, podajesz docelowy adres lub mówisz jak ma jechać i wracasz bezpiecznie, Ty i twoje auto .